Telefon: +90(537) 842 2603

  

Üye Takip Sistemleri

ÜYE TAKİP SİSTEMLERİ.

 

Spor salon Üye Takip Sistemleri Başta Spor Merkezleri Olmak Üzere, Dernekler, Kulüpler ve Çeşitli İşletmelerde Kullanılan,hangi üyenin hangi alanı ne kadar süre ile kullandığını raporlamak için kullanılan sistemdir. Üyeleri Bilgisayar Ortamında Takip Edebileceğiniz Çeşitli Yetkiler Yada Kısıtlamalar Barındıran Turnike ve Yazlım Destekli Bir Geçiş Kontrol Sistemdir. Spor Salonu Üye Takip Sistemleri işletme sahiplerine üye takibi konusunda birçok kolaylık sağlamaktadır.Üyelerin haftalık aylık hakları ve para akışını üye takip yazılım üzerinden takip edilebilir.

 

     

 Üye Geçiş Turnike sistemleri

 

  • Spor Merkezi Sistemlerin’de Kullanılan Turnikeler İle Üyelerin Geçiş Kontrol Noktası Belirlenir.Üyeler Kendilerine Özel Baskısı Yapılmış Kartlarını Okutur Ve Geçiş Yetkileri Var İse Spor Salonuna Giriş Yapabilir. Spor Salonlarında İşletmeye Özel Farklı Özellik ve Görsellikte Turnike Seçimi Yapılabilir.Genellikle Orta ve Küçük Spor Salonları için Paslanmaz Çift Ayaklı Tripot Turnikeler Tavsiye Edilmekle Birlikte, Büyük Spor Merkezlerinde İsteğe Bağlı Olarak VIP Turnikeler Kullanılabilir.Üye Sayısı Ortalama 500′ü Geçmeyen Spor Merkezlerinde Tek Turnike Kullanmak Suretiyle Hem Girişi hem Çıkış Yapılabilir. Daha Elit ve Kalabalık Olan Mekanlarda Spor Salonu Sistemi İçin Vıp Turnikeler Seçilebilir.

  •  

            

 

Üye Takip Kartlı Sistemler

 

  Spor Merkezi Sistemleri ‘nde Kullanılan Eki

pmanlardan Biride Kart Okuyucu Terminallerdir.Geçiş Turnikesi Üzerine Monte Edilir ve Üyeler Turnikeden Geçmeden Önce Kendilerine Verilen Üye Kartlarını Turnikeye Okuturlar. Kart Okuyucu Şayet Üyenin Yetkisi Var İse Turnikeye Kontak Verir ve Turnike Kolları Serbest Konuma Gelip Geçiş Yapılır.Spor Salonu Sistemi’nde Kullanılan Kart Okuyucular Online Çalışarak Yazılımın Bulunduğu Ana Ekrana Üyenin Resmini ve Kalan Kontörünü Bildirir.Üyenin O Güne Yada Saate Ait Geçiş Yetkisi Yok İse Yine Ana Ekranda Üyenin Resmi İle Birlikte Geçiş Yetkisinin Olmadığı Bilgisini Verir.

 

 

  • Üye Takip Parmak İzi Sistemleri

  •  
  • Spor Merkezi Sistemlerin de kullanılabilecek bir diğer geçiş kontrol cihazı olarak parmak izli sistemler kullanılabilir.Parmak izi sistemlerinin kartlı sistemlerden farkı üyelerin üzerlerinde sürekli kart taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır. Spor Salonu Sistemlerinde kullanılan parmak izi cihazlarının en önemli özelliği biyometrik olması yani bir üyenin kartını başkasına vererek spor salonuna girişini önlemektir. Parmak izi sistemleri aynı zamanda kart okuma özelliği ilede kartlı sistemin kapsadığı tüm işlevselliği kapsayarak kullanım kolaylığı getirmektedir.

Spor Salonu takip yazılımımızın bazı özellikleri aşağıdaki gibidir.

Üye takip sistemi spor salonlarında üyelerin giriş ve çıkışlarını üyelik sürelerin bitip bitmediğini takip etmek amaçlı kurulan Turnike'li sistemlerdir

üye takip sistemi,spor salon üye takip sistemleri,spor salonu sistemi,spor salonu sistemleri,spor salonu yazılımı,spor merkezi sistemi, spor merkezi sistemleri,spor merkezi yazılımı,spor salonu turnikesi,Fitness spor salon üye takip sistemleri,spor salon üye takip programı,üye takip programı,